Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як вам новий сайт?

Новини

про проведення громадського обговорення щодо ліквідації чи реорганізації закладів освіти громади

21 березня 2023 о 13:21 | немає коментарів

29 січня 2022 року учнями Августівської ЗОШ І-ІІ ст. було проведено захід на тему: «Пам’ятай про Крути».

30 січня 2022 о 14:58 | немає коментарів

Щороку 19 грудня відзначається улюблене усіма дітьми свято - День Святого Миколая. Святий Миколай вчить всіх дітей бути добрими і слухняними.

19 грудня 2021 о 19:42 | немає коментарів

26 листопада 2021 року учнями 7-9 класів Августівської ЗОШ І-ІІ ст.. було проведено захід на тему: «Засвіти свічку пам’яті».

27 листопада 2021 о 19:37 | немає коментарів

День української писемності та мови традиційно відзначають 9 листопада вже понад два десятки роки поспіль.

10 листопада 2021 о 19:32 | немає коментарів

13 жовтня 2021 року в Августівській ЗОШ І-ІІ ст. відбувся захід із святкування
давнього українського свята – Свята Покрови. У приміщенні школи учнями
сьомого класу був проведений Усний журнал на тему: «Україна від козацтва до
сьогодення».

15 жовтня 2021 о 18:24 | немає коментарів

На виконання рішення комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Зборівської міської ради від 16 квітня 2021 р. протокол № 6 та наказу Управління освіти, культури, молоді і спорту, праці та соціального захисту населення Зборівської міської ради від 16 квітня 2021 року № 40-од

НАКАЗУЮ:
1. Відновити відвідування закладу освіти з 19 квітня 2021 року.
2. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.
М.В. Адамик

16 квітня 2021 о 11:17 | немає коментарів

Тарас Шевченко - видатний український поет, прозаїк, драматург, художник, політичний і громадський діяч. Він був людиною універсальних талантів і інтересів. Вся його життя і творчість були присвячені українському народу. Поет мріяв про ті часи, коли його країна буде незалежною суверенною державою, і коли в Україні буде поважатися мову, культура та історія народу, тоді і люди будуть щасливі.
З нагоди 207 річниці від Дня народження видатного Кобзаря, в нашій школі було проведену виховну захід на тему: "Кобзарева струна не вмирає".

9 березня 2021 о 14:36 | немає коментарів

4 березня 2021 року минуло 87 років з Дня народження нашого славного земляка, поета, вченого, професора, доктора економічних наук Володимира Павловича Вихруща. З-під його пера вийшло понад 20 поетичних збірок. З нагоди роковин у нашій школі відбулася композиція "Я вас і Україну так любив".

5 березня 2021 о 12:14 | немає коментарів

Вірш "Contra spem spero" "Без надії сподіваюсь".
Читає учениця 8 класу Галунка Діана.

1 березня 2021 о 08:15 | немає коментарів

Сьогодні – 150 років з дня народження Лесі Українки
Леся Українка – одна із найвизначніших жіночих постатей в історії нашої держави. По собі вона залишила чималий творчий доробок – вражаючі поеми, прозові твори, публіцистичні статті, вірші, переклади світової класики.

25 лютого 2021 о 14:51 | немає коментарів

"Небесна сотня - це наш біль і наша гордість, це наші сльози і наш душевний щем вдячності за все, що вони зробили для нас".
20 лютого ми відзначаємо пам’ятну, скорботну та вже історичну дату – День Героїв Небесної Сотні, вшановуємо відвагу, силу духу і стійкість громадян, які віддали своє життя під час Революції гідності.
З цієї нагоди 22 лютого у школі пройшла тиха акція “Ангели пам’яті”, присвячена пам’яті Героїв Небесної Сотні.

22 лютого 2021 о 11:07 | немає коментарів

9 лютого 2021 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) #SID2021 #SaferInternetDay
Вже традиційно до відзначення долучається і наша школа. Цьогоріч заходи відбуваються в рамках Тижня безпеки в Інтернеті. Учні початкової школи переглядали інформаційне відео та малювали малюнки на дану тему, а 6-9 класі робили аналіз корисних та безпечних сайтів.

20 лютого 2021 о 11:18 | немає коментарів

"Ми пам'ятаємо подвиг Героїв Крут" - учні нашої школи щороку вшановують пам’ять молодих борців за волю, полеглих під залізничною станцією Крути. Ця битва стала символом героїзму та відданості Українській державі й національній ідеї, а її дата – 29 січня 1918 року – днем національної трагедії.
МИ... ПАМ'ЯТАЄМО...

28 січня 2021 о 22:00 | немає коментарів

Чарівне та неймовірне свято у нашій школі - День Святого Миколай! Чудові костюми, веселий сміх, бажані даруночки, багато радості та святковий настрій - дійство вдалось на славу! Дякуємо, Святий Миколаю, що ти є у наших серцях! Щиро вдячні нашим благодійниками, а саме-агрофірмі "Континенталь" та компанії "Агропродсервіс" Івана Чайківського.

18 грудня 2020 о 22:00 | немає коментарів