Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як вам новий сайт?

Правила прийому до закладу

Дата: 16 квітня 2021 о 19:26, Оновлено 5 травня 2021 о 13:12

Шановні батьки майбутніх першокласників!

З метою дотримання протиепідеміологічних вимог прийом документів, необхідних для зарахування до першого класу буде організовано з 30 квітня по 31 травня 2021 року у електронному  вигляді.  Можливий також прийом документів і у звичайному вигляді після завершення карантинних обмежень. Нагадуємо, що зарахування дітей до 1 класу здійснюватиметься відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 16 квітня 2018 року №367 «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти». Право на першочергове зарахування до закладу освіти, незалежно від дати подання заяви, мають діти, що проживають на території обслуговування закладу.

Відповідно постанови Кабінету Міністрів України від 13 вересня  2017 року № 684 «Про  затвердження Порядку  ведення  обліку дітей  шкільного  віку  та учнів», розпорядження  Зборівського міського голови  від 04 лютого 2021 року  № 25  «Про закріплення територій обслуговування за загальноосвітніми навчальними закладами міської ради та призначення уповноважених для виконання роботи, пов’язаної з обліком дітей і підлітків шкільного віку» та  наказу Управління освіти, культури, молоді і спорту, праці та соціального захисту населення  Зборівської міської ради від 10 лютого2021 року   № 12 – од «Про порядок ведення обліку дітей  шкільного  віку та учнів»  за Августівською ЗОШ  закріплено села Хоробрів та Хоростець.

Для зарахування дитини до першого класу окрім заяви необхідно прикріпити такі документи: сканкопія свідоцтва про народження дитини; сканкопія або оригінал  медичної довідки за формою № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду», завірену у поліклініці копію довідки про щеплення, яку можна взяти у вашого педіатра чи сімейного лікаря; оригінал або сканкопія висновку про комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини (у разі наявності та за потреби організації інклюзивного навчання).  Додатково повідомляємо, що під час зарахування до закладу освіти дітей для здобуття початкової освіти заборонено проведення будь-яких конкурсів, які визначають знання чи компетенції дитини; — надані вами персональні дані будуть оброблятись відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.